• Страхування від нещасних випадків водіїв
  • Страхування пожежної охорони

Даний вид страхування здійснюється згідно з Постановами КМУ № 959 від 14.08.96 р., № 640 від 20.04.2007 і передбачає відшкодування збитку працівникам підприємства (водіям), завданої їх життю та здоров'ю при виконанні ними своїх службових обов'язків в результаті нещасного випадку на транспорті.

Споживачами з цього виду страхування є транспортні підприємства всіх форм власності та видів діяльності.

Об’єкти страхування:

- життя і здоров'я пасажирів залізничного, морського, внутрішнього водного, автомобільного і електротранспорту, крім внутрішнього міського транспорту, під час поїздки або перебування на вокзалі, в порту, на станції, пристані;

- життя і здоров'я працівників транспортних підприємств незалежно від форм власності та видів діяльності, які безпосередньо зайняті на транспортних перевезеннях. 

Ризики:

- загибель або смерть застрахованого внаслідок нещасного випадку на транспорті;

- отримання Застрахованою травми внаслідок нещасного випадку на транспорті при встановленні йому інвалідності;

- тимчасова втрата Застрахованою особою працездатності внаслідок нещасного випадку на транспорті.

Страхова сума: 102 000 грн. на одну застраховану особу.

Розміри страхових платежів:

- для пасажирів - до 1,5% від вартості проїзду (на приміських маршрутах - до 3% від вартості проїзду) на одного застрахованого;

Цей вид страхування регулюється Постановою Кабінету Міністрів України № 232 від 3.04.1995 «Про порядок і умови обов'язкового особистого страхування працівників відомчої та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)».

Споживачами цього виду страхування є підприємства, установи, організації, які містять підрозділи відомчої та сільської пожежної охорони і добровільних пожежних дружин.

Об’єкти страхування:  

життя і здоров'я працівників відомчої пожежної охорони та членів добровільних пожежних дружин під час виконання ними своїх обов'язків.

Ризики: 

- загибель (смерть),

- поранення (контузія, травма або каліцтво),

- захворювання, отримані під час ліквідації пожежі або наслідків аварії Застрахованим, який виконував свої обов'язки згідно з наказом або за дорученням. 

Страхова сума:

встановлюється в розмірі десятирічної заробітної плати застрахованого в його посади на момент укладення договору страхування.

Розміри страхових платежів: 

до 2% від десятирічної заробітної плати застрахованого в його посади на момент укладення договору страхування.