ПрАТ «СК «Український страховий стандарт» застерігає автовласників від придбання фальшивих (підробних, викрадених, чи не дійсних) полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів («Автоцивілка»).

Щоб зменшити ризик придбання фальшивки скористайтеся нашими порадами та порадами МТСБУ:

1. Перевірте статус бланка поліса і те, за якою страховою компанією закріплено цей бланк на сайті МТСБУ за наступним посиланням http://www.mtsbu.ua/ua/for_consumers/109985/. Потрібно перейти за посиланням до розділу з перевірки полісів, ввести серію та номер полісу. Якщо такий бланк не знаходиться, або статус бланку на дату перевірки зазначається як «Поліс діючий», «Поліс втрачений», «Проліс зіпсований», «Поліс був укладений але не діє» реалізований, або поліс закріплений за іншою страховою компанією, проте реалізується від імені ПрАТ «СК «Український страховий стандарт» – це фальшивка.

2. Не купуйте поліси у так званих пересувних пунктах продажу на базі автомобілів, а також через Інтернет-ресурси, якщо такі Інтернет-ресурси не зазначені на офіційному сайті Компанії як партнери. Звертайтеся до стаціонарних пунктів продажу (офіси представництв і агенцій Компанії, а також офіси наших партнерів), інформація про які є у вільному доступі на офіційному сайті Компанії.

3. Перевіряйте повноваження страхового агента при купівлі полісу (наявність посвідчення, реєстрацію на сайті МТСБУ) або його наявність у переліку партнерів на сайті Компанії.

4. Не придбавайте поліси зі значними знижками, які надаються безпідставно.

5. Сплачуйте за поліс за допомогою банківських установ на рахунки ПрАТ «СК «Український страховий стандарт», а також залишайте у себе документ, що підтверджує здійснення платежу.

6. Перевірте членство та статус страхової компанії на сайті МТСБУ.

7. Перевірте форму бланку полісу. У бланках нового зразка є обов’язкова фраза «Увага! Перевірка статусу поліса та страховика на сайті МТСБУ http://www.mtibu.kiev.ua/. З поточною формою бланка полісу Автоцивілки можна ознайомитися тут або на сайті МТСБУ.

ПрАТ «СК «Український страховий стандарт» не гарантує достовірність бланків полісів Автоцивілки, які були придбані не в офісах Компанії або наших партнерів.

Ознайомитись з переліком представництв та партнерів ПрАТ «СК «Український страховий стандарт» ви можете тут.