КАСКО «50/50»
Під час укладання договору страхування страховий платіж становить лише половину загального страхового платежу. 
Перевага даної програми страхування - якщо під час дії договору КАСКО «50/50» не було страхових випадків, другу частину страхового платежу Ви не сплачуєте. Тільки у випадку настання страхової події, для отримання страхового відшкодування, Ви сплачуєте другу частину страхового платежу на протязі 2 днів з дати подання заяви на виплату страхового відшкодування.

 

КАСКО «Один збиток»
За умовами цієї програми договір страхування дії до настання першого заявленого страхового випадку. Це вдалий вибір для досвідчених водіїв, а також тих, хто не бажає звертатися до страхової компанії при незначних збитках. Поміркуйте, при купівлі страхового полісу тариф для Вас буде становити всього лише 60% від базового по даному виду страхування. І при цьому Ви одержуєте 100% захист Вашого автомобіля.

 

КАСКО «Впевнений водій»
Якщо Ви впевнено почуваєте себе за кермом, уважний та обережний, але хочете захистити себе від інших учасників дорожнього руху - обирайте програму КАСКО «Впевнений водій».
Дана програма передбачає покриття всіх пакетів ризиків звичайного договору страхування КАСКО, а саме: протиправні дії третіх осіб; стихійні лиха; крадіжка транспортного засобу в будь-якому місці в будь-який час; дорожньо-транспортна пригода, що сталася не з Вашої вини; пошкодження скляних деталей та лакофарбового покриття транспортного засобу (без довідки ДАІ), а також відшкодування витрат на евакуацію пошкодженого транспортного засобу, витрат на оплату довідок компетентних органів та проведення експертизи.
Заощаджуйте 40% від вартості звичайного договору страхування КАСКО разом із програмою страхування КАСКО «Впевнений водій»!

 

«Додатковий автозахист»
Поліс ОСЦПВ від СК «Український страховий стандарт» гарантує відшкодування збитків, які спричинені Вашим автомобілем потерпілій стороні, але не компенсує витрат на ремонт власного авто. Пропонуємо Вам програму «Додатковий автозахист», яка передбачає надання страхового захисту для власного легкового автомобіля при настанні дорожньо-транспортної пригоди з вини водія застрахованого авто. Вам не потрібно сплачувати тисячі гривень за страхування «Повне КАСКО», адже купуючи річний поліс Автоцивілки від СК «Український страховий стандарт», Ви можете додатково захистити власний легковий автомобіль практично за ті самі гроші, що Ви витрачаєте на купівлю полісу ОСЦПВ. А при відшкодуванні збитків потерпілим третім особам, Вам буде додатково сплачено до 50 000 гривень на ремонт Вашого транспортного засобу. Крім того, укладання полісу за програмою «Додатковий автозахист» не займе багато часу, адже огляд та оцінка вартості автомобіля не потрібні.